Kalan Süre

Haberler

Türkiye’nin en özel objeleri CNR İMOB OBJET'de

Türk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu CNR Holding, Türkiye’nin en prestijli mobilya markaları ve ürünleri ile dünyanın birçok ülkesinin yaşam alanlarını süsleyen ev tekstili sektörü için çok özel bir fuarı, İMOB OBJET'yi hayata geçiriyor. 
 
 
Her geçen yıl üretim kalitesi, özgün tasarımı ve ürün çeşitliliği ile ihracatını artıran Türk ev tekstili sektörü, küresel pazarda en rekabetçi ülkeler arasında yer alıyor. Perdelik ve döşemelik kumaş, yatak çarşafı, masa örtüsü, havlu, bornoz, battaniye ve diğer mefruşat eşyalarında dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan Türk ev tekstili sektörü, İMOB OBJET ile global pazardaki iddialı pozisyonunu daha da artıracak. 
 
5-10 Kasım tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından hayata geçirilecek olan İMOB OBJET, dünyanın 120 ülkesinden alıcıları fuar katılımcıları ile bir araya getirerek onlara en karlı ve prestijli ticaret seçeneği ile buluşturacak. 
 
Ayrıca tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşımla diğer fuarlardan ayrılan İMOB OBJET'nin Designers’ Lounge’ alanında Avrupa’dan gelecek tasarımcılar ile Türk tasarımcılar katılımcı ve sektör alıcıları ile bir araya getirilecek.