Kalan Süre

Haberler

Eve dair özel tasarım her şey CNR IMOB OBJET'te!

Ev dekorasyonuna dair özel tasarım her şeyin tek platformda toplandığı Türkiye'nin en kapsamlı, en şık, en lüks fuarı CNR IMOB OBJET CNR Expo - İstanbul Fuar Merkezi'nde.
 
Katılımcılar, tüm alıcıları ve müşterilerini tek bir çatı altında ağırlayacakları bu platformda, özel ve lüks tasarım ürünleri ile ön plana çıkacaktır.
 
 
CNR Holdingin uzun yıllardır organize ettiği IMOB, EVTEKS ve UNICERA datası ile ve CNR İMOB OBJET için CNR Holding'in BIA Global İstihbarat Sistemi'ne kayıtlı hedef alıcı datası eşleştirmeleri gerçekleştirilecek olan B2B programları ile sektörün 2023 hedeflerine ulaşması için fırsat sağlanacak.
 
 
Lüks ve tasarım mobilyalardan züccaciyeye, uyku ürünlerinden ev tekstiline, halı ve kilimden aydınlatmaya tüm dekoratif ürünlerin bir arada bulunduğu fuarda, bir evin ihtiyacı olan her şeyi vaad etmesinin yanı sıra uluslararası tasarımcıların seminerleri ile geleceğin dekorasyon trendlerine ışık tutacak.
 
 
 
İhracatçı, ithalatçı, mobilya toptancıları, bayi adayları, yan sanayiciler, tasarımcılar, mimar ve iç mimarlar, dekoratörler, projeciler, müteahhitler, otel yöneticileri, kamu-hastane-avm ve eğitim kuruluşları satın alma yetkilileri ile bir araya gelerek yeni iş bağlantıları kurabilir, iş hacminizi geliştirebilirsiniz