• İstanbul Mobilya, Ev Tekstili, Tasarım,Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı
  • 3-8 Kasım 2020
Kalan Süre

İletişim

  • Telefon: +90 212 465 74 74
  • Faks: +90 212 465 74 76-77
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Expo Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Tic. Odası: İstanbul Ticaret Odası
Tic. Sicil No: 530508 / 478090
Vergi Dairesi: Bakırköy
Vergi No: 211 048 8676

Yurtiçi Satış Departmanı

Murat Şaroğlu

Fuarlar Grup Müdürü
Tel: 0212 4637824
murat.saroglu@cnr.net

Ebru Yurttaş Ünsal

Show Manager
Tel: 0212 4637827
ebru.yurttas@cnr.net

Abdullah Sancar

Satış Yöneticisi
Tel: 0212 4637829
abdullah.sancar@cnr.net

Muhammed Coşkun

Satış Müdürü
Tel: 0212 4637834
muhammed.coskun@cnr.net

Çiğdem Tosun

Satış Müdürü
Tel: 0212 4637877
cigdem.tosun@cnr.net

Seda Uzunca

Satış Uzmanı
Tel: 0212 4637830
seda.uzunca@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Merve Erol Yılmaz

Pazarlama Müdürü
Tel: 0212 4637897
merve.erol@cnr.net

Reklam Satış Departmanı

Kerem Yaman

Reklam Satış Müdürü
Tel: 0212 4637881
kerem.yaman@cnr.net

İlker Mumcuoğlu

Reklam Satış Müdürü
Tel: 0212 4637880
ilker.mumcuoglu@cnr.net

Yurtdışı Departmanı

Yurtdışı Departmanı

Onur Yılmaz

Yurtdışı Satış Direktörü
Tel: +90 212 463 7847
onur.yilmaz@cnr.net

Ebru Sevin

Yurtdışı Satış Müdürü
Tel: +90 212 463 7898
ebru.sevin@cnr.net
Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu

Hatıra Mirzayeva

International Sales Manager
Tel: +90 212 463 8002
hatira.mirzayeva@cnr.net
İran

Farah Taghipour

Ülke Müdürü
Tel: +90 212 463 7867
farah.taghipour@cnr.net

İletişim Formu

  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon:
  • Mesajınız:
  • Güvenlik Kodu: